2020 m. birželio 4 d., ketvirtadienis

Mano facebook sraute vis išnyra teisuoliško pasipiktinimo žinutės apie tai kokie niekšai toje Amerikoje protestuoja. Kaip jie drįsta į smurtą atsakyti smurtu!?Taigi taigi, jie, be abejo, turi mokytis iš lietuvių. Rinktis į nykstamai mažus, bet būtinai sankcionuotus (valdžios leidžiamus) mitingus. Tik tam skirtoje vietoje ir laiku. Būtinai šūktelti nepamirštamą „Gėda, gėda!“, na ir kaip be lietuvių taip mylimos „Marija, Marija - PALENGVINK vergiją“.

Be abejo, tada visi bus patenkinti (ypač valdžia) tokiais mitingais, nes jie nekelia jokios grėsmės, nedūžta joks langas, o nepatenkinti kažkokį tai garą nuleidžia, gražiai pasifotografuoja. Tai, jog tokios protesto formos yra sterilios (bevaisės) kaip nepraplėštas iš įpakavimo prezervatyvas - argi svarbu?

Tačiau laimei daugelis amerikiečių (kaip ir kitų protestuojančių tautų atstovų) nesimoko iš feisbukinių mulkių lietuvių ir elgiasi savo nuožiūra. Kad ir kaip kažkam neįtinka.

Lietuviškojo snobiškojo „protestinio“ burbulo dalyviai sunkiai supranta, kad permainos nevyksta parašius piktą facebook komentarą, laukiant mesijų, kurie juos išgelbės „teisingai“ balsuodami Seime. Ar tuo labiau pasirašinėjant nieko vertas elektronines peticijas.

Realiam pasaulyje viskas vyksta kiek kitaip. Permainos vyksta per kovą ir kovoje. O kovoje būna ir dūžtančių stiklų, ir kraujo, ir ašarų.

Teisė būti oriu žmogumi nėra įgimta, ji iškovojama. Dažnai labai sunkioje kovoje.

Visos tos, atrodančios savaime suprantamos, teisės yra pasiektos mūsų (ar kitų tautų) ankstesnių protėvių kovos pagalba. O kartais tada ne tik stiklai dūždavo, bet ir šautuvas iššaudavo. O Dievai!

Tas prakeiktas lietuvio nuolankumas. Kai nauji covid atvejai aptinkami tik stacionaruose, tačiau 90% miestų (bent jau Kauno) populiacijos vaikšto su kaukėmis. Net ir ten, kur jau seniai galima būti be kaukės. Šiemet mužikai labai kantrūs, kaip sakoma „Tado Blindos“ filme, tačiau ta kantrybė jau tapo daugiametė, įgimta ir savaip miela.

Tačiau pasijuokti iš turinčių savigarbos ir kovojančių - lietuvis pirmas. Graikai tinginiai ir durniai, nes protestuoja. Tas faktas, jog graikai dirba vos ne daugiausiai valandų Europoje - nevertas dėmesio. O tai, jog graikų pensininkai gauna 2-3 kartus didesnes pensijas (dirbančiųjų algos taip pat didesnės), nes jie nuolat kovoja dėl savų pinigų. Na, ai, kam mums tie pinigai? Vis tiek neturim fantazijos kur juos leisti:). Marija, geriau PALENGVINK vergiją.

Duok, Dėvulėli, sveikatėlės ir tam ponui, ir kitam.

Dabar kliūna JAV protestai. „Taigi ten juodžiai, antifa ir Sorošas!“ - bliauna lietuvis facebook ekspertas. Kaip sakoma, matai tą, ką nori matyti.

Protestai yra gaivališki. Nėra jokios vyraujančios jėgos, tad kiekvienoje vietoje viskas gali skirtingai pasisukti. Tai, jog įaudrinta minia viską laužo - ne naujiena. Be to nereikia atmesti tikimybės, kad į minią gali būti įliejami ir sisteminiai provokatoriai, kad būtų gaunamas toks vaizdas, kokį norima užfiksuoti.

Visi tie protestai yra ankstesnių protestų (prieš policijos smurtą) tęsinys. Prie viso to prisideda ir ekonominė krizė su 40 milijonų bedarbių bei įrančios kapitalistinės imperijos užspausta socialinė įtampa.

Neaišku kaip čia viskas baigsis. Greičiausiai protestai išsikvėps ir liks tik gaivališkų protestų prisiminimas ir patirtis. Nors tikėtina, kad tokių susirėmimų gali vis daugėti, o ir protesto temų sąrašas vis plėsis.

Bet kuriuo atveju, net pats skurdžiausias geto juodukas čia yra visa galva pranašesnis už tūlą facebook išmintingąjį lietuvį. Nes tas geto juodukas reaguoja į nekalto žmogaus žūtį, reaguoja į sisteminę mentų savivalę, nebijo gauti ašarinių dujų, guminių kulkų ir lazdų.

O ką tu darai, protingas lietuvi? Kovoji, kai tau didina mokesčius ir kainas? Kovoji, kai iš tavęs tyčiojasi valdžia (nepriklausomai nuo partijos)? Ar tiesiog išlieji išmintį facebook ir niūniuoji „Marija, Marija, PALENGVINK vergiją.“

Tekstas buvo publikuotas mano veidaknygėje 2020-06-02  20:16, o 2020-06-04  12:21 pašalintas iš jos. Priežastis - hate speech.
Your post didn't follow our Community Standards on hate speech.

1 komentaras:

  1. Tas policininko nuzudytas juodaodis nebuvo nekaltas...Jis jau kelis kartus buvo teistas... ir, vienu metu ji suimant, jis laike pistoleta prie nescios moters pilvo... Taip, kad nereikia jo daryti sventuoju, kaip kad ta "BLM" organizacija padare... Jis priesinosi suemimui tuo metu, mentas neapskaiciavo savo jegos ir, pargrioves ji ant zemes, uzdusino...Deja, sioje situacijoje mentas pasielge neteisingai ir dabar jau yra nuteistas uz zmogzudyste. Nuo tada "BLM" organizacija visur pradejo demonstracijas, taikias ir smurtiskas... Taip pat, "BLM" organizatores viesai pripazysta, kad ju politika remiasi marksizmo idejomis ir okultiniu, mirusiu zmoniu garbinimo, tikejimu... Lygiai taip, kaip prasidejo bolsevizmo judejimas Europoje ir Rusijoje: marksizmas+luciferizmas/Blavatski okultismas pries 100 metu. Taip pat yra tiesa, kad "Antifa" ir kitos suinteresuotos organizacijos dalyvauja tose riausese. Pinigai, paaukoti siai organizacijai, tiesiogiai yra naudojami Demokratu partijos interesams, o ne juodaodziu geroviai (yra viesai prieinami faktai). Liberalai tiktai naudojasi rasizmo ideja ir juodaodziais, taip pastoviai sukeldami sunkumu dabartinei respublikonu valdziai... Taip,visi sutinka, kad policija amerikoje tikrai turi buti reformuota, nes jos korupcija jauciama visoje salyje. Taciau smurtas, deginimai bei istorijos naikinimas, neturi buti tuo pateisinami.
    Cia tik siaip, bet tavo lozungas "workers of the world unite" yra 100% marksistinis/komunistinis... O jeigu tu palaikai marksizma, pasiulyciau pasidometi bent savo salies, Lietuvos, istorija, butent, kaip bolsevizmas sunaikino tavo gimtine, kad jos gyventojai jau sunkiai beatsimena, ka tai reiskia buti lietuviu... Linkiu tau sekmes

    AtsakytiPanaikinti